DusanOrlik

Nemohu se rozhodnout: Která sluchátka jsou lepší?

Zdravím,potřebuju takovýto styl sluchátek,které se zavěsí za ucho, a jsou měkké,do tvaru koule-prostě pokryje celé ucho,měkkým materiálem,a o to je poslech pro mě lepší,než ty klasická s obyčejnými sluchátky,co se dávají do uší.No a nemůžu se rozhodnout mezi :
1.)http://www­.itlevne.cz/zbo­zi/hp-stereo-headsetrf824a­a/zbozi-detail-z25956.html
2.)http://www­.itlevne.cz/zbo­zi/creative-sluchatka-ep-550/zbozi-detail-z19378.html
Může mi někdo poradit,která jsou lepší z těchto dvou,tak abych mohl pohodlně poslouchat z mobilu? Moc díky za vaše tipy

Nejlepší odpověď
Mia.F

Ty Creative budou mít lepší zvuk. A navíc i vypadají líp. Brala bych jednoznačně ty Creative.

Další odpovědi
Děda Louda

Pro sebe bych zvolil EP-550.

muhamed

za tyhle otazky bych daval BAN!!!!

anonym

cokoli od KOSS

emoil

asi bych volila ty EP-550, ale jak napsal nanifak přede mnou, nejdřív bych se mrkla na něco od Koss, to je zaručená kvalita.

monaas

přidávám se k Nanifak..mám teď sluchátka od Koss a jsem s něma maximálně spokojena..hlavně mají doživotní záruku :)

briketka10

jedině sluchátka KOSS – všechny jiný jsou šmejdy !!