Shizuka

Nevíte, proč nemohu na nic kliknout ve Win10?

Nemohu kliknout na nic ve WIn10

Dobrý den, mám problém s win10. Jakmile zapnu počítat tak se mi všechno načte tak jak má kromě obrazovky kde se zadává pin, tu vůbec nevidím a plocha je černá. Po slepu se mi podaří zadat pin a dostat se na plochu, ta se mi zobrazuje taky normálně až na to že nevidím žádné ikonky na ploše jen v liště dole. Bohužel jakmile chci něco otevřít tak se sice otevře dole v liště ale když na to kliknu nic se mi neukáže i když to v pozadí jede. Snažila jsem se opravit win automaticky při spouštění, dávala jsem tam oprávnění chyb při spouštění win10 ale vůbec tomu nepomohlo. Nějaké nápady?

Byl mi zakoupen nový počítač.. A win 10 už tam byl takže jsem neměla ani nevybranou jinak bych si win 7 vzala hned sama vím..
Zkoušela jsem tovární nastavení, Bohužel z nějakého důvodu mi to po 100% napsalo že nebylo možné tovární nastavení provést že tam nastala nějaká chyba či co.

Odpovědi
anonym

První co mě napadá je rovnou poslat win10 k šípku a dát tam něco spolehlivějšího 🙂, win7 nebo rovnou ubuntu.cz … s takto hloupými chybami se tam nesetkáš. Jinak prostě jen reinstall a očekávat že se problém v nečekanou chvíli může kdykoliv vrátit.