jmachan

Vejce od některých slepic mají slabé skořápky. Co jim chybí?

skořápky od vajec dostavaji.

Odpovědi
Drap

Většinou se říká, že nedostatek vápníku. Zkusil bych jim dávat rybí moučku a plastin.

cochee

Pokud dostávají k zobu skořápky a přesto mají slabé skořápky vlastních vajec, pak jim nic nechybí, ale naopak přebývá. Jsou to roky. Už začínají být staré a „vynošené.“

marci1

Chybí jim vápník. Prodává se vápník pro slepice. 🙂
http://www.sel­ko.cz/farm-o-san-calci-plus---vpnk-pro-drbe-5-l~z0787.html