M75

někdo radí neplat a druhý říká zaplat za registraci na www.sale4su.sk takže co mám teda vlastně dělat?

Nejlepší odpověď
fablen

dáváte sem už potřetí stejnou otázku. Webová adresa, kterou zde uvádíte, NEEXISTUJE. Pokud jste se někde registrovala, pak jste si přeci pročetla dobře podmínky té registrace a souhlasila s nimi. Těžko Vám s tím někdo poradí, když tuto doménu vůbec nelze dohledat !!!

Další odpovědi
panenka

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/znova-mi-prisel-mail-abych-zaplatila-72-euro-za-to-ze-jsem-se-registrovala-na-strankach-www-sale4su-sk-musim-platit

vždyt tato samá otázka už tu byla položena víckrát to si z nás zde děláte srandu?

RomanP

zaleží na vás co uděláte. a také záleží co jste napsala do registrace pokud pravdivé údaje ohledně vaší osoby tak to máte dost blbé. Ono někdy stačí než se někam registrovat najít si na netu diskusní fóra k danému portálu a pak se teprve registrovat