oondraa

Největší výběr televizí v Praze (kamenný obchod) ?

Kde najdu v Praze obchod/schowroom abych si mohl vyzkoušet a porovnat co největší počet televizí (v Datartu mají třeba jen dokolečka běžící video na efekt a TV si nelze vyzkoušet? Jde mi hlavně o sledování klasického televizního programu. Děkuji za tipy.

Odpovědi
aliendrone

Těžko říci, celkem velký je třeba showroom Alzy v Holeštržnici. Jsou tam navíc i celkem schopní prodejní asistenti, kteří tomu rozumí – ne jako někde borci > „Včera balil salám, dneska televize“. :)