Fidel

Nejraději otevírám video ve Win. Media Player. Když ho občas otevřu v BS Playeru, tak pak se chce takhle otevírat vždy.

A to mi vadí? Jde tomu nějak zabránit? Vždycky potom kliknu pravým tlačítkem a nastavím výchozí program pro otevření a když soubor otevřu z nějakého důvodu v BSP, tak jsem tam, kde jsem byl… A to mi vadí. Co s tím?
Doplňuji:
hippeace: Nabídne mi to pouze přehrát, nikoli změnu typu if avi else WMP :)

Nejlepší odpověď
hippeace

pklikněte pravým tlačítkem na ikonu toho videa – tam vyberte „vlastnosti“ – asi ve třetím řádku je:„Otevřít v programu:“ vedle je napsán ten program a pak tlačítko „změnit“ tam si nabtavíte v čem chcete videa tohoto typu spouštet.
pardon text pod otázkou mi to nenahrálo. tak to nevím bude to něco v tom programu

Další odpovědi
emba5

Nebo to nastavte v Ovládací panely\Všechny položky Ovládacích panelů\Výchozí programy\Nastavení výchozích programů