gery96

nejde mi spustit žádné video v Mozille, prosím poraďte…děkuji

Doplňuji:
v Exploreru to jde v pohodě, jenom v Mozille je něco nastavené asi a nemohu přijít na co…prosím o pomoc…

Odpovědi
Michal Kole

Nemáš nainstalovaný flash.

Zajdi na www.adobe.cz a klikni na Adobe Flash Player

bolak

co ti to píše? nějakou chybu? je tam prázdé okno nebo jak? vyfoť to printscreenem a hoď link do diskuze, ať se pohnem…

gery96

právě že mi to nic nepíše, kdyby to něco napsalo, tak by mi to pomohlo, ale spustím video kdekoliv …(stream,youtu­be,apod.) a žádná reakce, jenom černá obrazovka

bolak

Nestalo se ti to po nějaký aktualizaci firefoxu? Mrkni do rozšíření, do těch zásuvnejch panelů nebo jak je to tam uvedený, jestli tam němáš buď něco zakázanýho nebo jestli jemáš zastaralou verzi a nechce to po tobě aktualizaci…

Přinejhorším to vyřešíš tak, že si zálohuješ profil, záložky a mozillu nainstaluješ znova, pak už ti to půjde.

Ale ještě před tím bych zkusil pročistit prohlížeč, stáhnout si ccleaner, zakšrtnout si všechny kolonky v tomhle konkrétním prohlížeči a dát vyčistit. Pak restartuješ počítač a uvidíme.

Dej vědět zase do diskuze, jak to pokračuje.

gery96

Děkuji, ten mám nainstalovaný, protože v Exploreru mi to normálně všechno funguje, ale něco se mi najednou nastavilo v té Mozille a nemohu na to přijít