MajkCZ

Nejde mi spustit Steam, i když ho spustím z plochy nebo z disku, tak se nic nestane. Poradíte?

Nejde mi spustit Steam, co s tím ?

Odpovědi
a623682@drdr

zkus restart pc (rada nad zlato, co). pak uz me napada snad jen reinstall steamu, nebo ze by snad http://www.zi­ve.cz/bleskov­ky/hackeri-varuji-pres-vanoce-zautocime-na-steam-minecraft-i-xbox-nezahrajete-si/sc-4-a-180815/default.aspx (asi ne)

zelí

Není třeba schovanej v liště? V pravo, tam jak jsou hodiny.

BANAN93

restart PC – spustit hru která steam potřebuje, kouknout se do procesů – jestli tam někde není chybně spuštěn.

Lamalam

Tak co ti tedy nejde spustit? Steam nebo Stream?

annas

To jsem popletla já, ale v dodatku je Steam, je možno zjistit i v Upravil.

Ale omlouvám se.