Plyšák

Nejde mi na PC zvuk,píše mi to,že tam není něco nainstalováno,co s tím ? :(

Včera se mi aktualizovalo a pročišťovalo PC a asi mi to odstranilo něco,co nemělo :( Když jsem dneska ráno zapla počítač napsalo mi to ,,Není nainstalováno žádné výstupní zvukové zařízení" A když jsem dala nějaký řešení napsalo mi to"Změny hardwaru nemusely být zjištěny"
nevíte někdo prosím co s tím ? :(

Počítač:Toshiba satellite L50-A-19N

Odpovědi
user99

Zkus si do počítače stáhnout ovladač zvuku Realtek

arygnoc

použite bod obnovy na poslednú známu funkčnú konfiguráciu.

alebo:
skontrolujte hw konflikty.
použite pridať hw – vyhľadať / nainštalovať / aktualizovať ovladače.

alebo:
odneste to do servisu

alebo:
kúpte si nový pc

alebo:
choďte na prechádzku do prírody.

alebo:

;-Q

gecco

Nepíšeš OS…
😉
Takže tady – http://www.toshiba-czech.com/inno­vation/downlo­ad_drivers_bi­os.jsp?LNG=21&­service=CE – si patřičný ovladač najdi , stáhni a nainstaluj…