nefunguje skype, protoze nefunguje vestaveny mikrofon, problem je k pristupu ke zvukove karte. Jak opravit tuto chybu?

Skype drive fungoval bezproblemu, a mikrofon je nastaven zpravne, a presto neni mozne nahrat jakykoli zvukovy zaznam, nebo pouzivat skype.

Nejlepší odpověď
chudst

Skype by se vam snad melo spustit v pohode, jen volani by vam melo hodit chybu.

Kazdopadne – kdyz mate problem se zvukovkou, proc ji nevymenite? Nebo je vymenena? Mate nainstalovane ovladace? Zvuk vam jinak z filmu jede?