ondra022

Nefunguje mi mafia 1 na Windows 7.....poradte neco aby to fungovalo…děkuji :)

Odpovědi
chudst

Ja mel taky problemy rozjet. Neporadim – hledejte na googlu ( https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=windows+7+nej­de+mafia+I&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a ).

Pokud vam to vyhodi chybovou hlasku, opet: hledejte na googlu. Mozna staci stahnout jen nejaky patch, nebo je potreba nova instalacka funkcni pro W7, uz opravdu z hlavy nevim.

Ale neni problem na W7 (i 64bitovych) Mafii 1 rozjet.

=============­==================
Doplnena: hawranek: Na W7 funguje 99% her. Nerozjel jsem pouze dve hry. Ostatni jsem vzdycky rozjel; bud bylo treba stahnout patch, nastavit kompatibilitu (jak pisete), instalovat pod pravym tlacitke (spustit jako spravce), apod. – ale vzdy jsem vsechny hry rozjel.

hawranek

To je naprosto normální- na W7 nefunguje většina her, protože nejsou určeny pro tento poměrně nový systém. Pokud si správně pamatuju postup (přešla jsem totž před nedávnem na Linux) tak při spouštění hry na ni nesmíte jen tak kliknout, ale pravým tlačítkem a vyřešit problémy s kompatibilitou- samo vám to nabídne otevření v „jakoby“ jiném windowsu (nejčastěji fungujou ve XP). Pokud by problémy přetrvávaly i nadále, hru odinstalujte a výše popsaný postup aplikujte již při instalaci hry (občas totiž při nekompatibilitě se systémem neextrahuje všechny soubory a hra se tak nerozjede).

Já jsem naopak většinu her naprosto nerozjela 😁