frank

Kam se obrátit s necitlivostí plosek prstů u nohou?

Už rok mám necitlivost plosek prstů a přední části chodidel.Všechna vyšetření(neu­rologie a odběr krve)v pořádku.Pro upřesnění: mám ploché nohy a celoživotní problémy se zády.Ortopedické vložky nosím minmálně.
Nevím jak mám dále postupovat a kam se případně obratit o pomoc.
Děkuji za radu

Odpovědi
mosoj

Mám podobný problém. Příčinou je ostruha v chodidlu a špatné prokrvování chodidla a prstů jako následek trvalého žilního uzávěru po hluboké a povrchové trombóze. Zem to vytáhne.