IvkaH

Našla bych tu někoho se zkušeností, kdo byl darovat vajíčka a trochu by mi celý ten proces přiblížil?

Odpovědi
JežíšKristus

Počkej si na Velikonoce…

Kazatel

Píchnou ti dlouhou, pořádně tlustou jehlu přes poševní stěnu až do vaječníku, pochopitelně že to má svá rizika. Většinou se to dělá v celkové narkóze.

dubraro

Tady, viz odkaz, by měli na vaše otázky odpovědět.

Zdroj: https://www.next-fertilitypragu­e.cz/darujte-vajicka-darujte-zivot?utm_sou­rce=digitalad&ut­m_medium=RTB&ut­m_campaign=DAR­KYNE#nn

majki636

Nejvíc se toho dozvíš na stránkách kliniky, kterou si pro darování vajíček vybereš. Osobně doporučuju kliniku ivf ve Zlíně a to i přes to, že by si na ni měla dojíždět.

IvkaH

Díky, procházím si ty jejich webovky www.ivf-zlin.cz a myslím si, že jsem narazila na všechno, co jsem potřebovala vědět.