Jahoda

Naše štěně útočí!

Zdravím! Já hloupinká nechala mé botičky na zemi a neuvědomila si, že naše štěňátko může zaútočit. Stalo se, a já nevím, co dělat. Moje botky mi to naše stvoření trochu rozkousalo. Ne, že by boty byly rozkousané až do nějakých děr, ale barvu (či co toje) mi to docela poničilo. Neumím popsat, proto mám speciální nápad. Vyfotila jsem to a na vyžádání zašlu foto. Musíte mi však napsat Váš e-mail, jelikož přes Odpovědi nelze foto zaslat. Předem děkuji za trpělivost a snahu. 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

jestli to udelalo jednou,bude to delat bohuzel vzdycky burak@centrum.cz

Další odpovědi
Tata

Vzpomeňte si jak jste ho odnaučili dělat loužičky po bytě a stejně musíte postupovat při jen náznaku že by chtěl něco trhat nebo ožírat, na to má hračky. Musíte mu jasně vymezit co je v bytě tabu důrazným NE!!, NESMÍŠ!! v případě že by důrazné napomenutí nestačilo, stočte si noviny do rulička a důraz podpořte symbolickým plácnutím přes zadek. Musíte mu jasně dát najevo, že vy jste vůdcem smečky a že poslouchat musí on. Nesmíte ale tuto výchovu odkládat, protože on je takoví ňu ňu ňu, až doroste tak už bude jasné kdo je pánem smečky, vy to ale nebudete a to si teprve užijete.

ReHu

Skoro všechny štěňátka koušou boty. Jako mimina vše, co mají po ruce.
Jestli se ptáte na radu, co s těmi botami, pokud to jsou kožené boty, ne z umělé kůže, může se zkusit barva na kůži. Mají různé, i metalické, nevím, co se to je za boty a jestli se to hodí. Jednou to ukazovala v TV p. Brýdová. Mrkněte na její stránky.

anonym

  • jen sem chtěl říct, že příště můžete foto někam nahrát a sem dát jen odkaz..