Avatar uživatele
BENYTA

Národohospodářská mzda…???

Pro mě pojem naprosto neznámý,na portále MPSV,ani jinde jsem nic nezjistila,poradte mi, prosím kde si o ní přečtu,bylo mi sděleno na ÚP,že po dobu rekvalifikace budu vyplácena z národohospodářské mzdy,protože nemám nárok na tu běžnou.
Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Andreas, kropitko, panenka, annas před 4939 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
verka

Nevím, co je to za novinku, ale já jsem po dobu rekvalifikace brala 60%, a pozor ještě jsem dostávala 50ti korunový kupón na stravu a propláceli mi jízdné. Což mi v normální práci nedali ani náhodou nikde a nikdy. Proto mám také optimistickou teorii, že bez nezaměstnaných by spousta lidí byla bez práce.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kropitko

Ahoj,jak se vede,dlouho jsem Tě neviděla…už jsi zdravá??

Práce není,co? Je to všechno postavený na hlavu..!

před 4939 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
BENYTA

Ahoj,
taky jsem si říkala,že se nějak dlouho zabydluješ a nechodíš sem…
Tak jednou za dva tři dny mám čas net otevřít…
Jsem v projektu pro nezaměstnané,tady na rakovnicku je to ještě horší,než na příbramsku…

před 4939 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Ono je to s tou prací vážně zlý,chtěla jsem si najít brigádu přes prázdniny jako servírka,no tak buď tam měli v inzerátu rovnou napsáno,že chtějí jen do 26 let,nebo když jsem tam zavolala,tak se naptali jakou mám praxi a co umím,ale kolik mi je,pak mi slušně zdělili,že jsem stará… Tak jsem si hledala práci asistentky-sekretářky a tam to samý,,,,,fakt dobrý,,nevím co budu dělat,až půjde holka do školky…

před 4939 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek