Tomáš Slovák

Naražený palec na noze

Dobrý den, chci se zeptat co dělat s palcem který jsem si zkopl o židli, bolest trvá tři týdny a bolest stále nepřestala co mám prosím dělat?

Odpovědi
Edison

Tak můžeš s ním dělat spousty věcí. Třeba hoamputovat, přestane tě bolet PALEC. Já osobně bych se tu neptal a dávno bych ho měl v cajku, neb bych ihned mastil k DOCHTOROJ!!!

Ale je to Tvůj palec, tak si s ním dělej co chceš.

Edison

Jak se někdo může takhle chovat ke svému tělu, ke svému zdraví, to mi hlava fak nebere…