kruttor

Napojení na vzdálenou plochu

Mám stolní pc a notebook, oba připojené v jedné wifi síti. Oba běží Vistách. Vše pro to, aby program připojení ke vzdálené ploše fungoval jsem nastavil, ale zasekl jsem se na jedné věci. Nevím přesně co zadat do názvu cílového počítače. Někde jsem četl, že za jméno pc musím zadat cílového uživatele i heslo, popř doménové jméno. A nemůže být problém, že v názvu pc jsou háčky a čárky? Snad mi zde někdo zkušený poradí.

Odpovědi
muflix

podle me adresa pocitace (netbios nazev) nemuze obsahovat hacky a pletete si to s popiskem pocitace.. misto adresy zadejte IP adresu ciloveho pocitace a pak se vas to zepta na jmeno / heslo, ktery ma k pripojeni povoleni.. defaultne Administrators ostatni uzivatele musite pripadne donastavit.

Michal Kole

Počítače musí být síťově nastaveny (musí mít přidělené IP adresy) – Dej síťová připojení – Nastavit Nové připojení nebo síť