Kepler

Napadá vás, jakým způsobem by se daly ozvláštnit nezdobené výrobky ze skla a porcelánu?

Nejsem ale výtvarně nadaný a taky chci, aby to něco vydrželo. Případně dejte odkazy na nějaké techniky, dík.

Nejlepší odpověď
Drap

Malování, gravírování, broušení, leptání, smaltování. Možností je celý řada, Jen si některou nastudovat a získat zručnost.

Další odpovědi
nyjono

Záleží na druhu výrobku.
Lze ozdobit korálky s drátky, malbou (já raději geometrické tvary než květiny), gravírování či leptání, …
Na toto vše lze koupit potřebné v prodejnách výtvarných potřeb.

nyjono

Drape, prosím, máš nějaký odkaz na techniku smaltování na sklo?
Díky.