Hykam

Naladili jste si již Smíchov?

Naladil jsem tv Smíchov, ale nejde mi u toho zvuk. Vy co jste naladili a jste od Prahy směrem na Mělník, funguje vám tak jak má?

Nejlepší odpověď
Bedy

Můžu říct, že ten Smíchov stojí za vyliž zadek, tam prakticky opakují to, co běželo na nově.
Takže to poletělo hluboko do zadních pozic vedle Prima Cool, Prima Love a podobných zbytečných stanic.

Další odpovědi
Hlada

Chytám ho 20 km na sever od Prahy z Ládví na 642 MHz na velké síto s direktory bez předzesilovače. Podel mapy pokrytí byste ho měli chytit i v Mělníku.

anonym

Program tv Smíchov se mi naladil nějak sám. Jsem ale v Jižních Čechách a příjem je mizerný, rozpadá se, kostičkuje ale zvuk jde dobře.

Michal Kole

Ne, na kabelovce není a bez STB ho nenaladím ☹

Jikra

No tak mě to chodí že na to zírám jako z jara. Bydlím ve Slaném což zas tak daleko od Prahy sice není ale jelikož mám před svým sídlem(tedy rod.domem ) školu ve vzálenosti cca 10m ale o 2 patra vyšší tak mám natočenou pozemní anténu na Ústí nad Labem. Tak že mux 4 chytám zřejmě nějakým odrazem a to že v parametrech: síla= 80% / kvalita=20% na plazmě Panasonic GW 50" ale podstatný je že to nekostičkuje. Howg.

sevos

Chytám a souhlas s Bedy.

Hykam

Hlada: já vím, že podle mapy bych ho měl chytat bez problému, obraz mám dobrý, ovšem bez zvuku. Vepište odpověď…

Jikra

Hoši -Hykam- se ptal na příjmové podmínky, potažmo zvuk a ne na vaše subjektivní pocity jestli to stojí za vyliž nebo nevyliž… čeho si! Takže k věci!