Nakupujete již na vánoce?

Odpovědi
Dandi

Já ano. Hlavně po loňských zkušenostech s eshopy. Navíc pokud chcete něco „special“ například z oblasti hraček, tak je mnohdy lepší obcházet pomalu obchody od konce prázdnin.

alenka901

já nakupuji až v prosinci to je plno zajímavých akcí kde se dá ušetřit hodně korunek

Bonifác

Já zatim ani tak nenakupuju, jako spíš ohlížím co koupit a kde, pak když je nejpříznivější cena, tak to koupím. Má to tu výhodu, že i když bych něco kupoval 24. prosince, tak nepobíhám po krámech jak šílenec, ale jdu rovnou pro to co chci.

Attack-design

ano

Lencis

Nemohu říci že cíleně nakupuji dárky na vánoce, ale ano… když něco vidím a vím, že by to mohl být dárek… už to pto tento účel koupím ;)