tomak

nakupovali jste přes www.Pixmanii?

Nejlepší odpověď
mosoj

Já osobně ne, ale kolegové ano.
Pozor ! Je to francouzská firma a foťáky dost často nemívají český návod, nebo dokonce české menu. Cena není všechno !
Bývají i problémy se zárukou v ČR.

Dodávky ale bez problémů.

Další odpovědi
kazisvět

Na pixmanii jsem nakupoval vícekrát, zboží vždy dorazilo bez problémů a poměrně rychle, za pár dnů.

Asi před rokem mně známý – ředitel jedné pobočky ČOI říkal, že mají stížnosti na Pixmanii a ta si z nich dělá legraci, takže českým zákazníkům ČOI není schopna pomoci. Takže potvrzuji Mosoje, raději nekupovat zboží, kde hrozí riziko uplatňování záruky.