Gusta22

Je pravda, že při nákupu na ičo nemám nárok na vrácení zboží?

Dobrý den, nakoupil jsem pneu na internetu na firmu s.r.o. a chtěl bych je vrátit do 14ti dnů. Ale eshop se brání, že jako firemní zákazník nemám na toto nárok. Je to pravdou?

Odpovědi
gecco

Ano, je to tak…
Vrácení zboží bez udání důvodu je definována v Občanském zákoníku (ochrana zákazníka – nepodnikatele), „na IČO“ nakupuješ podle Obchodního zákoníku.