elektrikář

Nainstaloval jsem program My Heritge search neumím anglicky a tak jsem se jej snažil zrušit. Nejde stále mi tu straší

Prosím pomocte se mi toho zbavit Díky předem.
Doplňuji:
To jsem pochopitelně zkoušel. ikonu na liště dal do koše vysypal, vymazal v položce přidat a odebrat programy ale při přihlášení na internet to tu mám zas.

Nejlepší odpověď
Bumbes

Možná pomůže obdobný způsob jako v odkazu – místo Inbox hledat My Heritge:
Doplňuji:
Tyto problémy se dají eliminovat programem „Revo Uninstaller“,
anebo by mělo stačit v nastavení zobrazení prohlížeče v nástrojových lištách vypnout konkrétní toolbar a Revo Uninstaller použít později.

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/podarilo-se-mi-zahadnym-zpusobem-na-monitor-nastavit-vyhledevac-inbox-jak-se-ho-zase-zbavit