NÁDOR PRSA S TÍMTO NÁLEZEM HIGH GRADE PHYLLODES TUMOR.

CHTĚLA BYCH VĚDĚT ZDA JE TENTO TYP NÁDORU PRSA OJEDINĚLÝ A ZDA JE VHODNÉ OZÁŘKY NEBO CHEMOTERAPIE.HIGH GRADE PHYLLODES TUMOR.MAMKA JE JIŽ PO 2 OPERACI A V PONDĚLÍ JDE NA TŘETÍ ZATÍM SE ODSTRANUJÍ NÁDORY.DĚKUJI .NEBO JINÁ LÉČBA

Nejlepší odpověď
pekynka

Je to rychle rostoucí nádor z vazivové tkáně. Jsou nezhoubné, hraniční nebo zhoubné, dle výsledku histologie. Postihují nejčastěji ženy mezi 40 – 50 lety, ale to není nutně podmínkou a jen jedno procento žen. Řeší se širokou lokální excizí – to jsou ty maminčiny operace a nezřídka totální mastektomií – odnětím celého prsu. Chemka a ozařování příliš nefunguje. Nechte to na lékařích a myslete pozitivně. Přeji ať se maminka brzy uzdraví.