sova 1

Operace prsu

Co doporučujete po operaci prsu?

Odpovědi
anonym

Neni to zrovna to nejlepsi co muze zenu potkat,ale presto -neztracet sebevedomi.

jarm

Skutečně neztrácet sebedůvěru a myslet pozitivně. Dle světového průzkumu vadí ženám víc, že jsou po operaci prsu než mužům. Tím chci říct, že muži to onemocnění žen berou většinou sportovněji. Držím palce.

Q

Pořídit novou podrpdu, hezkou halenku a vyrazit si a dokázat si, že to vlastně nikdo ani nepozná (tedy pokud nepracujete v baru u tyče) 🙂 Člověk není jen hromada masa, tak co by nám mělo na nějakém kusu masa záležet? O co je prs jiný než prst? Ten by viděl každý, že chybí, takhle to můžeš i skrýt.

Nic si z toho nedělat a vyrazit směrem další život a hlavně nepropást žádnou šanci si ten život pořádně užít!