kubísek

Co se stane, když budu přijímat v dietě víc bílkovin, než je jejich potřeba?

Co se stane když budu přijímat v dietě víc bílkovin než je potřeba ?

Nadměrný příjem bílkovin v dietě

Nejlepší odpověď
gecco

Záleží na věku a pohybu…
😉
Ale neboj se – bílkovinami se jen tak nepředávkuješ…
____
Prvním příznakem je, že ti začne ´jinak´ páchnout moč – to si všimneš.
Předpokládám, že jsi v pubertě a kluk – jez bílkovin, co ´se do tebe vejde´ – rizika se týkají vyšších věkových skupin a spíše žen – tady je to pěkně posáno – http://www.vyziva-pro-fitness.cz/rs/ji­delnicek/rizi­ka-nadmerneho-prijmu-bilkovin/ …
😉

Další odpovědi
jmhad

a za čas to odnesou ledvny

Nechápavé

Brzdi rust svalove hmoty..

http://www.vse­okulturistice­.cz/nadmerny-prijem-bilkovin_384?c=1

Tak se snaz prijmout tolik kolik mas

XenieRo

Za mě je prosteinová dieta nejlepší dieta, díky které se opravdu hubne. S kily se snažím zatočit co si pamatuji a NIKDY se mi nepodařilo dlouhodobě a efektivně zhubnout…Až Prodietix mi pomohl. Doporučuji!

Pajka.111

Holky, ja jsem se snazila zhubnout strasne dlouho. Celá léta se snazím a nic. Prostě mi to nejde. A když už dám něco dolu, tak to za chvili zase naberu. Nekonečný kolotoč. Až teď jsem dala na rady kamaárky a dala se na proteinovou dietu https://www.pro­dietix.cz/ a s tou teda ta kila davam dolu jak blazen… Konečně něco, co mi pomáhá. Jsem konečně šťastná.

Sonka Pop

Ahojky, prosím o radu… Chtěla bych si koupit dietní program od prodietix, máte s nimi někdo zkušenost, jsou ta jídla dobrá?

SuzanKa

Ahoj, já jsem to udělala tak, že jsem použila kalkulačku, kterou mají na stránkách a pro jistotu jsem si tam i zavolala a po telefonu mi řekli to stejné co mi vyšlo v kalkulačce. Jinak jídla jsou chutná, což je u tohoto tipu diety důležité…