jeffík

Naběhne mi WinXP.Pak kliknu na Thunderbird.Víc jak 2 minuty se neděje nic.Teprve pak se otevře.Proč?Jak zrychlit?Dík!!

pomalé otevření programu

Nejlepší odpověď
beer

Pokud ti nabíhá po těch 2 minutách čekání start Thunderbird také dlouho, zkus jiný program, třeba SpamFighter. Jestliže ale po dvou minutách čekání naběhne Thunderbird svižně, bude asi potřeba zredukovat množství automaticky spouštěných aplikací při startu WinXP. Třeba tímto:
http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/optimali­zace_systemu/gla­ry-utilities/
Je to ve složce Moduly – Vyladění a Zlepšení – Správce spopuštění – odkřížkuješ nepotřebné věci. Jinak opatrně s tímto prográmkem, umí toho hooodně, tak ať si něčím nezpůsobíš víc problémů než máš!!! Před stažením ti proto doporučuji navštít recenze!