www

Na Win7 při vložení CD, FLASH, pam.karty, ap. stále nevidím dialogové okno. Nemáte zkušenosti?

Klasický postup podle Win7 nepomáhá a trápím se již druhý den včetně použití odborných stránek ☹.
Doplňuji:
Všechny možné i nemožné způsoby mne vždy navedou k tomu samému:
Přehrát automaticky (plus x dalších možností) a ať dělám, co dělám, nastavuji zkusmo všechny varianty, připojený disk (flash,cd/dvd,kartu ap.) stále musím vyhledat. To počáteční okno tam chybí stále. ☹

Odpovědi
mosoj

A co říká průzkumník, počítačový zastupce ?
Doplňuji:
Mně to dělá to samé. Vložím da USB flash paměť ukáže se „přehrát autoamaticky“ s volbou přehrávačů. Pokud nechci odklepnu kartu a jdu na průzkumníka „počítačový zástupce“ .

Michal Kole

Prý je to v Windows 7 implicitně zakázáno nebo máš nějaký security aplikaci, která brání.

Chce to pořádně prozkoumat systém, např. autoruns od Microsoftu – http://techne­t.microsoft.com/en-us/sysinternal­s/bb963902.as­px