Elen5105

Na počítači se mi ukazuje původní nastavení obrazovky. Jak to vrátit zpět?

Stalo se mi to již asi před rokem, ale pak to samo zmizelo. Zapnula jsem notebook a místo mé tapety, záložek na ploše, nastavení vyhledávače atd… můj notebook funguje, jako by byl prvně spuštěn. Mohu v něm vyhledat i mé soubory, ale z plochy vše zmizelo a písmo se mi změnilo. Neví někdo prosím, co s tím?
Děkuji všem za odpovědi.
Doplňuji:
Nepřihlásila. Zkoušela jsem i restartovat počítač, znovu vypnout a tak, ale i po po pár dnech to tam stále mám.

Odpovědi
ivzez

Nepřihlásila ses do jiného účtu?

dnb

Zaregistruj se a založ téma na: http://www.pc-help.cz
Zatím mi tam vždycky a velmi rychle poradily.

gecco

Přihlašuješ se s administrátor­skými právy? – zřejmě ano…
Podívej se do C:\Users (nebo tak nějak – nezmiňuješ verzi OS), jestli tam je/není adresář s ´podivným´ názvem (´nesmyslná´ kombinace písmen a čísel) – je?
😉
Zřejmě sis nějakým způsobem (nedopatřením) mázla profil účtu a Win automaticky vytvořil nový – takže nejjednodušší bude, když si vše nastavíš znovu (původní by bylo možná možné obnovit, ale to ti ´na dálku´ neřeknu).
Někdy to udělají i Win, pokud je instance narušena – máš zazálohována data?
😉