1962SSendy

Na mých pozemcích stojí škola. Kde mám požadovat nájem, nebo odkup pozemku?

Odpovědi
Hudler

Nechej ji zbourat!
Nejdříve bych si to ověřil na katastrálním úřadu a pak bych se obrátil na někoho z té školy. Ředitele nebo nějakého jiného šéfa, případně na ministerstvo školství.

Slávek

Provozovatelem školskýh zařízení je obec. Zřizovatelem školských zařízeníje kraj. Proto vyzvy kraj k hrazení nájemného. Pokud nezaplatí, dalším krokem je soudní žaloba.