dmatejek777

Na mé stránce na facebooku mám přes 10 000 liků, ale u fotek vždy tak průměrně 120–200 like. Proč jich není více?

Odpovědi
Lorrien

Ne všem se to líbí, ne všichni jsou online, ne všichni si chtějí v mobilu zpomalovat již tak pomalý internet udělováním likes…

Calimë

většinou totiž ne každý lajkuje všechno ve svých novinkách, i když mu to třeba přijde vtipné (viz. já)
také hodně lidí dá lajk na stránku, ale moc ho nezajímá co dávají za příspěvky

10 000 like neznamená že to uvidí 10 000 lidí… u každého příspěvku se ti píše kolik lidí to vidělo.

hippeace

  1. né všem se líbí ta a jiná fotka či příspěvek
  2. facebook (prý) nezobrazuje odběratelům úplně všechny fotky a jé možné že o nich ani nevědí a pokud jsou líní se podívat přímo na tvou stránku tak je prostě nikdy neuvidí

http://www.lu­pa.cz/clanky/u­kazuje-facebook-prispevky-mene-lidem-pokud-nezaplatite/

mojitek

máš pocit,že život je o tom jestli někdo lajkuje nebo ne? :DD … ?

dmatejek777

Šlo jen o to, že jsme se chtěli zeptat.. :p. A o tom Odpovedi.cz jsou ..

mojitek

a myslíš,že někdo z Odpovědi.cz zná důvody proč ti známí a kamarádi dávají „JEN“ 200 liků k fotce? :D Ten FB je jenom jedna velká lež-nějaký LIKE atd. Ale to poznáš sám 😉