Na kolik peněz měsíčně zhruba vyjde tato klimatizace (zapnutá 24 hodin denně)?

http://klimati­zace.heureka.cz/de­longhi-pac-an110/specifi­kace/#section

Nejlepší odpověď
Michal Kole

1090 W * 24 h * cena za kilowatt hodinu (kWh)(tu naleznete na faktuře od dodavatele, pokud to bude v MWh tak vydělíte tisícem a vyjde to v kWh )
Doplňuji:
Mám bordel v jednotkách 1,090kW * 24 h = 26,16kWh krát cena za kilowathodinu, např. 4 kč = 105 Kč

Další odpovědi
zbynekplzen

zhruba 2355 kč cena za 1kw =3kč

Hlada

Ne každý může uvažovat o ceně 3 Kč/kWh, jak píše zdenekplzen. Většinou se ceny pohybují kolem 5 Kč/kWh. S dostatečnou přesností by pak provoz trvale na plný výkon vyšel na 4000 Kč/měs.

casey

Spise mi neni jasne k cemu je ta otazka dobra.
Stejne muzete rict, ze rychlovarna konvice, ktera ma obvykle prikon 2kw za mesic bude stat skoro 8 tisic.
Nikomu klimacka nebezi non-stop, ale max. par hodin denne a to jeste ne vsechny. Provoz teto klimacky bude zhruba 5kc/h.