Lucimia

Na jaký televizní program koukáte na zprávy?

Prima, nova, čt 1, čt 24 aj?? Která stanice je podle vás pro zprávy nejlepší? My hlavně na novu. Pro přítele je ale sport nejlepší na primě – nejdelší 🙂

Nejlepší odpověď
rynek878

já začínám na Primě a pokračuji až dokonce na ČT1.

Další odpovědi
quentos

čt1 a pak repete na Nově – zejména s M. Ochotskou si to nemohu nechat ujít ;{))))>

annas

Já mám nejraději ČT 1, případně ČT 24. Někdy sleduji i zprávy na TV Prima. Nesnáším Novu a přehánění nejen při běžných zprávách, ale třeba i katastrofách. Hlasatelé mají stejný scénář i způsob vyjadřování. Pro mne nesrovnatelné s hlasateli na ČT 1 nebo ČT 24.

panenka

Já se dívám Lucimie na NOVU.

ten který je

Dívám se na ČT 24.Zprávy jsou tam textově aktualizovány a jsou tam někdy zajímavé reportáže a rozhovory.

oskar

Ja na PRIMU.Zda se mi,že ty zpravy tak nenafukuji.

GangstaHelper

Pravidelně na žádné, „z donucení“ na novu (maminka „to“ zbožňuje).

Když se nudím, pustím ČT24

FOG

CNN