kefud

Na kterém kanále vysílá Kleť stanice Nova Gold, Nova Action atd.?

Jedná se mi o stanice Nova Gold,Nova Action atd. dříve MUX4 na 25kanále.Nyní by stanice v DVB T2 měli již být přeladěny ale chybí mi informace na kterém kanále, na webu se v tom nevyznám. Jedná se mi o dálkový příjem potřebuji objednat anténí kanálový předzesilovač.

Nejlepší odpověď
brillant

Měl by to být multiplex 24 – kanál 30.

Zdroj: https://www.di­gitalnitelevi­ze.cz/vysilace/lo­kalita-141653-485203-ceske-budejovice.html