Vojta Fidra

Na jaké aplikaci mohu si spustit druhou verzi TV Nova stanici Nova International a zdarma ?

Nova International

Odpovědi
anonym

Ta stanice neobsahuje nic navíc co by na TV Nova nebylo. Nova spustila Nova International jen proto aby slovákům dala omezenou nabídku programů tvořenou pouze těmi programy na které má zahraniční vysílací práva. V česku tedy nemá sebemenší smysl ladit nova international, ze zjevného důvodu, že jde jen o očesanou verzi novy. Šíří se přes satelity (astra, skylink)

Zdarma to v případě novy určitě nepůjde, na vše budou měsíční poplatky v rámci přeplatných kabelovky či satelitního balíčku …

Zdroj: http://www.ra­diotv.cz/p_tv/star­tuje-nova-international-osmy-kanal-novy-prinasime-odpovedi-na-nejcastejsi-otazky/

anonym

Důvodem vzniku NOVA international je snaha novy vydělat na jimi produkovaných pořadech dvakrát. To co se do nova international dostane bude tedy většinou jen „čistá novácká produkce“ protože jen na tu má nova neomezená mezinárodní vysílací práva 🙂 ostatní pořady má dovoleno vysílat jen v ČR. Ne snad že by nově odmítli prodat mezinárodní licenci, ale tu zas nova nechce kupovat protože by byla drahá … za novu international tak zaplatíte v rámci předplatného voyo, nebo na satelitu či v rámci kabelového balíčku, a současně ještě budete zírat na cílené reklamy speciálně pro slovensko 🙂 no neberte to 🙂