lenule014

Na fb mi nejde jeden chat s někým a vždycky se mi sekne počítač,má to něco se skriptem.. co mám dělat ?

Odpovědi
Michal Kole

Pokud je to problém na straně facebooku tak musíš počkat než to opraví,

Pokud je to na straně tvého počítače tak si stáhni CCleaner nebo Wise Disk Cleaner a vyčisti si PC

Programy fungují jednoduše

spustíš, klikne šna tlačítko analyzovat a pak na tlačítko vyčistit.

Od výrobce jsou nastaveny „méně“ přísně, takže by neměli způsobit nějakou škodu

arygnoc

môže sa jednať i o závadu v skripte.
Prípadne si zapni správcu úloh a sleduj zaťaženie CPU a pamäte pri prechode na dotyčnú stránku.
Niekedy dokážu komp zahltiť flashové aplikácie.
Zlaté doby, keď programátori museli počítať s tým, če komp má RAM pár kb (mb).

Inak ako hovoril kole, doporučujem potom aj reštart kompu.