Na facebooku mám nastavené bezpečné procházení (https),ale pořád mě to odhlašuje a upozorňuje na možná nebezpečí.Jak to?

Doplňuji:
Mam Google Chrome, ten by se mel aktualizovat sam ne? A antivir mam avast, ten je na tom podobne…

Odpovědi
Fidel

Já ho mám taky a tohle mi nedělá a to jsem přihlášený permanentně. Používám Win 7, nejnovější Firefox a antivirus od Microsoftu. Je možné, že můžete mít starej intternetovej prohlížeč nebo zavirovanej počítač… (upgradovat a odvirovat). jinak nevím.

Skalda

uplne odhlasi z FB? Zkontrolovat verzi prohlizece. Taky bych rad videl co to pise za nebezpeci, jestli FB, nebo jiná komponenta v PC.....?