Kuře

Na facebooku jsem při registraci napsala šptně heslo, co teď?

Odpovědi
mosoj

No tak odpovím já starej dědek. Předpokládám že jsi se uklepla a zamýšlené heslo jsi napsala jinak. Je mně to sice divné, heslo se většinou zadává dvakrát, po prvé napíšeš a po druhé potvrzuješ. Takže by jsi se musela splést 2 x.

  1. Přemýšlej zkoušej třeba se zase spleteš.
  2. Pokud jsi při registraci zadala odpověď na bezpečnostní otázku. Můžeš požádat FS o nové heslo.
  3. V nejhorším bude nutná nová registrace. Snad to půjde se stejnou emailovou adresou. Jinak nevím.