Iskandar

Myslíte, že Václav Moravec je gay?

Dobrý večer. Co na to říkáte?

Celkem rád se na OVM dívám. Připadá mi, že je jeden z mála novinářů, který dokáže s politiky jednat (popř. je srovnat), protože tomu rozumí a vždy má předem připraveno dostatek materiálu a informací.

Jinak rozhodně nejsem homofobní.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
cochee

Ano.

Samozřejmě že je.

Zdroj: http://www.par­lamentnilisty­.cz/arena/moni­tor/Interneto­vy-bulvar-na-rovinu-Nejvlivnejsi-gay-ceskych-medii-je-Vaclav-Moravec-273630

Další odpovědi
C-system

Ano.

MK44

Nevím.

U moderátora politických diskusí si všímám jiných vlastností než sexuální orientace, takže jsem o tom nepřemýšlel. Nicméně uveďte, co Vás na tu myšlenku přivedlo.

mosoj

Ne.

Ale jebe je dobře !

Poklička

Ano.

Drap

Ano.

Ano je. Před časem býl v televizi krátký pořad o Václavu Moravci a jeho příteli.

marci1

Ano.

Matthew

Ne.

Doplňuji:
Někdo tu sice psal, že je a v tv byl pořad o něm a jeho příteli, ale doposud jsem to nevěděl a taky to nemění nic na tom, že se nadále budu dívat na jeho pořad, protože on jediný se nebojí debatovat s politiky na úrovni, kterou si zaslouží. GO Václave, GO :)

cyklamen

Ano.

Doplňuji:
Ano je,byl o něm pořad a tam to veřejně řekl.Máte s tím nějaký problém,já ne 🙂

Trinity

Ano.

anonym

Ano.

rysekl

Ano.

Doplňuji:
http://www.par­lamentnilisty­.cz/arena/moni­tor/Interneto­vy-bulvar-na-rovinu-Nejvlivnejsi-gay-ceskych-medii-je-Vaclav-Moravec-273630