Miroslavst

Myslíte, že porod je intimnější záležitost než soulož?

Tak to mi hlava nebere.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/myslite-si-ze-je-dobry-kdyz-je-otec-u-porodu
Porod je natolik intimní,že…
a co je potom soulož?
Snad tam je jen matka a otec, krom teda doktora a sester nebo se pletu? A u té soulože byli taky jen oni dva nebo ne?

Nejlepší odpověď
BEAES

Také jsem si vždy myslela, že partnera u porodu nebudu chtít, že mi to bude nepříjemné,když se bude dívat a jiné myšlenky jsem měla v hlavě. Až k tomu došlo, byla jsem šťastná, že mě doprovodil, pomohl se vším a povzbudil mě. V tak těžké situaci je dobré mít někoho po boku, kdo vás podpoří a třeba i pomůže. Sestry mají při porodu mnoho otázek, na které se mi nechtělo odpovídat a přemýšlet, když jsem měla jiné starosti, partner vše vyřídil. Myslím si, že každá žena má radost, když jejich dítě jako první chová tatínek, je to krásný pohled. Nelituji, že tam se mnou byl a všem to doporučuji.

Další odpovědi
kvikal

Já mám takový divný pocit že jsou lidé co si pletou intimitu a „sílu“ zážitku … a nebo je něco špatně se mnou.

Monny

Ne nemyslím,obě věci jsou intimní a nemněl by být otec ochuzen o narození jeho dítěte.Nebo je jen otec dobrej k tomu,aby zplodil dítě?To snad né!!!!!

anonym

taky jsem nechtěla mít manžela u porodu,ale nakonec byl a jsem ráda,bylto i pro něj krásný zážitek a hned se i vžil do role otce

aramah

GM: Už je to dávno ale rodila jsem v taxiku a bylo mi úplně jedno že se tam nahrnula spousta lidí,ani jsem je nevnímala.Ale milovat se na tom stejném místě, to bych se hanbou propadla.

dabel

Ne nemyslim.I u porodu by chlap měl být.

MajaIS

Podle mě je intimnější soulož, protože tam dochází k tělesnému splynutí a jednotě mezi manžely, a manželé přece zakládají rodiny. V porodu i v době gravidity jde zas o intenzivní a silné spojení mezi matkou a dítětem, což se pak projevuje i v dalším bytí těch dvou lidí. noo, podle mě je intimnější záležitost manželská soulož …

GM

Ano, podle mého názoru je porod intimnější než soulož. Kolikrát za život člověk souloží? a kolikrát rodí?