Jahoda

Myslíte, že jsem se rozhodla správně?

Dobrý podvečer.

Poslední dobou se dívám, jak se uživatelé napadají, podvádějí apod. Už mě nebaví to sledovat. Dorazily mě „otázky“ Pondělí, kde nadává Annas. A nenapadl jenom ji.

Abych pravdu řekla, několikrát jsem se zstala lidí, které jiní napadali. Výsledek? Mě se nezastal nikdo. Tohle je fair play? Rozhodně ne.

Je to jen ve stručnosti. Mohla bych psát knihu s názvem „Krásné chvilky, ale i trable na Odpovědi.cz“.

Mějte mě za sraba a zbabělce, ale už mě to moc nebaví. Do polštáře jsem si kvůli některým, kteří mě napadli, pobrečela dost.

Proto jsem se rozhodla, že na 90% končím. Profil si mazat nechci, protože se sem možná někdy vrátím.

Tak co, myslíte, že jsem udělala dobře, nebo si to mám rozmyslet, koukat se na ty, co ostatním nadávají?

Za odpovědi děkuji předem 🙂

Zatím
Doplňuji:
Opět zdravím!

Děkuji Vám všem za podporua velmi hezké odpovědi.

Pro Rynka a ostatní: Tuto otázku jsem nevkládala, aby mě tu někdo prosil, litoval a abych na sebe upoutala pozornost. Zajímaly mě odpovědi uživatelů.

Dnes jsem dostala od uživatele z Odpovědí (kterého zde vůbec neznám) sprostý a urážející e-mail i se slovy, abych táhla do pr*ele, protože jsem tu na ho*no. Takže nevím. Jak se zmiňoval Fred, jsem ve znamená Lva a tudíž bych se vzdávat neměla.

Zjistila jsem, že i ti, kteří nadávají, dopadnou na hubu. Na djejich hloupostí můžu tedy mávnout rukou a blbých, urážejících a vulgárních vzkazů si nevšímat. Všichni jste mě o tom přesvědčili. Děkuji 😉

Zatím 🙂

Nejlepší odpověď
mosoj

Jahoda co na to říct. Je to Tvoje rozhodnutí .

Svět není jenom růžový a je demokracie a až moc velká svoboda. Svobodě slova ale toto nevadí.
Původní otázka kvůli které to všechno vzniklo, byla sice nepříjemná a ve své většině nepravdivá, ale k mazání nebyla.
To co ale zde někteří dělají se svou pravomocí likvidovat otázky, zavání cenzurou.
Proto jsem proti této pravomoci tolik vystupoval a stále stejné stanovisko zastávám.

Další odpovědi
anonym

rozmyslete si to,chcete zahodit dobrou partu lidí k vůli jedinemu člověku? dnešek by se dal popsat jako ponorková nemoc,zítra bude určitě zase líp,

ReHu

Proč bys tady končila, když tě máme rádi. Aspoň někteří.
Prostě to nemilé ignoruj a povyš se nad to. Přece to za smutek nestojí.

pekynka

Jahůdko to nemyslíš vážně? Byla jsi svědkem toho, že několik z nás se napadení postavilo. Děkuji Martině , je to sestřička, která je zvyklá denně tohle řešit a zjednala respekt. Děkuji všem ostatním, co se Annas zastali. Vždyť je to vzdělaná ženská a vede žebříček.Tohle je každodenní realita.Neblázni, vždyť po bouřce se vzduch vždycky vyčistí.Zůstaň.

aramah

Myslím že by jste chyběla většině uživatelům.Vlastně jsem o tom přesvědčena.

vagra

Neudělala.Musím jenom zopakovat, že před takovými lidmi se nesmí ustupovat.
Vždyť Vy k "otázkám"patříte.
Ale konečné rozhodnutí,musíte udělat sama.
Myslím,že nejenom za mě musím říct-byla by to škoda-neustupujte!

rynek878

Jestli chcete odejít jahodo,tak běžte a na nikoho se neohlížejte,nebo čekáte na to,že Vás tady bude někdo moc přemlouvat,takových tady bylo taky pár a řekli jim,nikdo Vás tu nedrží,to si rozhodněte sama.Já taky sám se sebou bojuji.

martina1

Nečtu pokaždé všechny otázky ani odpovědi,jinak Vás bych se také zastala,protože se mi vaše otázky a odpovědi líbí.Někdy je dobré si dát pauzu a vyčistit si hlavu,jen se nenechejte otrávit.Jen mě nikdy nenapadlo brečet,vždyť vůbec nevíte co je jdo zač,tak proč se ještě trápit.

straširybka

kdyby mi přišel urážející mail, jen bych se pousmála, jak jsou lidi hloupí a smazala ho, za víc by mi nestáli. a ještě, aby ovlivňovali, na kterých stránkách se smím registrovat a kde se mám nechat vyhazovat…to ani h…o

annas

Nikam nepůjdete,jsem tu od toho,abych nikoho z tohoto „podsvětí“ nepustila.
Hezky pokračujte a z těch zlých si nic nedělejte.

lilibou

nemůžeme vám radit co máte dělat,záleží jen na vás..já osobně si myslím že by byla škoda,kdyby jste z odpovědí odešla..jste velice chytrá a bystrá žena..několikrát jste mi pomohla a odpovědi by bez vás nebyly „úplné“..
nenechte se odratit horšími chvilkami některých jedinců..

Jojka

Milá Jahůdko, určitě zůstaňte a pan Pondělí ať si trhne.....

Fred

No to snad ne, kam se to vsechno riti. Jak to tu bude asi vypadat, kdyz vsechny dobre duse odejdou. Proc tu asi jsme mi ostatni, kvuli tem, co za to stoji. Kdyby tu nejaci pitomci meli kazdeho dobreho cloveka vystvat, tak by to tu slo cele do haje.
Kazdy inteligentni, schopny a slusny clovek pozveda na tomto serveru uroven. A kazdy, kdo je rovnez takovy, si to uvedomuje. Tady musi byt lidi, aby to fungovalo. Kdyz odsud budou takovy lide odchazet, postupne zmizi i ti dalsi, protoze uz to nebude ono a to, co bylo tak dobre a kvuli cemu tu vsichni byli, bude pryc.
Jahodo, jste lev, jestli se nepletu, tak proc utikat a menit bezcenna slova nevyrovnanych v neco, co dokaze pohnout realitou? Vy si prece za svymi nazory stojite, tak snad vite, kdo jste a co tvrdi nekdo takovy, to prece nezmeni.

Tak uz se vzpamatujte, vsichni, co uvazujete o odchodu a premyslejte o tom. Samozrejme je to vase vec a treba vam to za to vazne nestoji – to respektuju, ale prijde mi, ze zas tak zle to neni. Ovsem bude, jestlize vsichni, co uvazuji o odchodu, odejdou.

P.S. Nectu vsechno a myslim, ze vetsina ne. Takze dost mozna proto se ne vzdy nekdo zastane.

Miroslavst

Mně jsi říkala, že žijeme jen jednou. Ti dotyční, co tě tak štvou žijí také jen jednou. Oni svůj čas vyplní tím, že někoho uráží a provokují a ty alespoň doufám ten čas vyplníš tím, že dalším pomůžeš.
Co myslíš, že je lepší?
Nebudu tě přesvědčovat, abys zde zůstala, je to tvé rozhodnutí a nikdo nemá právo ti říkat co máš a nemáš dělat, jen musím říci, že bys nám (no mluvím za sebe, takže mně) tady chyběla.

vecernice

Přece se nedáš?Mě kdyby tady někdo nadával,tak bych mu musela odepisovat někde jinde,jelikož by mi to tady vymyzali a kdyby to bylo ze zvukem-tak by to jen pípalo.Jsem ráda,že si tady odpočnu,příjdu na jiné myšlenky a hlavně,když mám na to čas.A z mého hlediska neděláš nic špatnýho,tak proč odcházet.No je to na Tobě a třeba se potkáme někde jinde.Lidi jsou fakt různí a s tím nic nenaděláme.

anonym

vim ze to chce uz trochu hrosi kuzi jen tak si podobny blabol precist vymazat a zapomenout na nej v dalsi minute, … bohuzel je toto stinna stranka intenretu, jsou lide kteri kdyz maji pocit alespon castecne anonymity tak v hube melou hnuj misto slov a zapominaji ze mluvi s clovekem, ne s pocitacem. Jsou to celkem ubozi slabosi nad kterymi byste se v realu ani nepozasatavila, a kteri by si nejspis ani netroufli vas oslovit a pokud prece, chovali by se uplne jinak … nic si z toho nedelejte, pokud vas to tu diky takovym incidentum prestalo bavit pak souhlasim klidne to nechte plavat, odpovedi maji byt zabava neni to zadna placena brigada 🙂 a pokud vas nebavi, pryc od toho. Samozrejme je to skoda, ale v zadnem pripade vas urcite nikdo nechce drzet nekde kde se necitite dobre, to by nebylo dobre. Nema smysl to lamat pres koleno za kazdou cenu.

panenka

Pokud chcete Jahodo skončit nikdo vás tu držet nemůže tak jak jsem to napsala jiným uživatelům tak to píši i vám.

elektrikář

Nemá cenu se rozčilovat nad nějakým troubou.
Každý něco ví a má nějaké zkušenosti není na škodu se s nimi rozdělit.Někomu ušetříte starosti a ulehčíte rozhodování. Když se člověk podělí ze svojí radostí má jí dvjnásobnou. Pokud se svěříte příteli z trápením je poloviční.Já si zde našel spoustu informací na které bych sám nepřišel.Jinak stačí zmáčknout myš a ten trouba co nemá rozum je pryč.Hlavu vzůru a jde se dál.

led

myslím, že ak vám ide o vedomosti dostávať-dávať ZOSTAŇTE

fira

Ale no tak to by byla škoda kdyby jsi to zabalila.Možná že tě někteří nemají rádi a pár nocí jsi k vůli tomu měla mokrý polštář ale drtivá většina tě má ráda a já budu mluvit za sebe.Bylo by mi to moc líto kdyby jsi nás opustila.

KdoSiOdJinud

osobne si myslim ze portal odpovedi.cz by se mel vyuzivat ke kladeni smysluplnych otazek a ne menit otazky a odpovedi v chat a nastroj se urazet!

mozna by prospelo kdyby se portal rozsiril o vzkaznik z profilu na profil – ale uzivatelum co si tu neco kompenzuji nabidnu spise nejakou vulgarni hru napr. www.thecrims.com – tam se toto chovani ceni

Čarodějnice

Nezdávej to .Plakat proč,že někdo kdo je na druhém konci na jiné vlnové délce.za to může akorát ten uspěchaný svět.Lidi mají hodně emocí v sobě a potom to radši napíšou do té kolonky ,a už nekoukají kdo je na druhém konci.Kdo čte jejich řádky protože oni na to v té chvíli přestanou myslet.OK

kupkina

Myslím, že to moc žereš, někdo má provokace jako sport, tak to ber taky sportovně.

anonym

Podle úryvku urážek se domnívám, že to psala žena. Nesetkal jsem se s takovou formulací u chlapů. Jde o závist o nic víc. Neřekla jste někomu v zaměstnání že navštěvujete Odpovědi cz?

Autorka urážlivých emailů riskuje zjištění adresy počítače. Provozovatel serveru totiž poskytuje něco kolem sítě…

Zdroj: http://www.as­pa.cz/telekomu­nikacni-sluzby/