ElonMusk

Myslíte, že bratrská pomoc vjede do Běloruska 21. srpna?

To by bylo poměrně poetické, a další generace by to měly ve škole snadné, by se učily 21. srpna 1968 a 2020. Vydrží to neoznačení zelení mužíci s ruskou technikou ještě týden, nebo se musí lidem zavřít ústa dřív?

Nejlepší odpověď
Alesh

Jako, že by tam napochodovala vyloženě ruská armáda ala 68 si nemyslím, ale že se „namnoží“ „běloruští“ policisté, vojáci a bůhvíjaká ještě třeba i zcela nová ozbrojená složka, to bych se klidně vsadil.

Další odpovědi
da ny

Ne.
V 68 k nám přijeli bratři 4 – 5… jeden se zde usadil.
Američtí „bratři“ sedí v několika zemích Evropy. Někam byli pozváni :)

Kepler

Jestli tam vůbec vjede, tak jen v podání ruské armády. Lukašenko a Putin by si mohli podat ruce.

Kryšpín

Starý štamgast v diskuzi odpověděl, hele ucho bude tam pravděpodobně Majdan někdo to sponzoruje a poté tam bude blahobyt.