Luckass

Myslíte si, že Lucie Bílá se chtěla na paní Jiráskové zviditelnit? viz. návštěvy s bulvárem u paní Jiráskové, Slavík…

Nejlepší odpověď
iwrana

Myslím,že ano.Dost mě zklamala i tím,že vždycky strašně podporovala Klause a Zemana nemusela a ted,když Klaus končí,najednou se chce se Zemanem kámošit.Objímá se s ním,nechává se s ním fotit…Zapotřebí to nemá,ale dělá to.

Další odpovědi
manon

Nevím, kdo má co zapotřebí, ale já si novináře a fotografy na návštěvy mých blízkých nemocných neberu…a když bych přbírala cenu, nebylo by vkusné do toho zatahovat mé blízké umírající. Je třeba tak strašlivě prezentovat opravdové přátelství?

ten který je

Moc přesně nevím o co jde,pár informací jsem vyčetl z netu,ale už hodně dlouho mám pocit,že tato zpěvačka je ve skutečnosti neupřimná spolu s jejím extrovertním chováním.

terry

Myslím, že Lucie Bílá nemá zapotřebí se více zviditelňovat.

briketka10

vždyť se zviditelňuje všude, tak proč ne i na paní Jiráskové ?

radce

Myslím, že Lucie Bílá je takový extrovert a upřímý člověk, že podobné praktiky a vůbec myšlenkové pochody jsou jí naprosto cizí…

venkovan

Média si zas našly oběť a lid nad tím spekuluje.
Podstatné dle mne je, jak se každý z nás k tomu či onomu člověku choval a jak na něj vzpomíná. Ne každý touží o oficiálním rozloučení, kde někdy je to víc společenskou povinností než upřímným aktem.
Píši někdy.

led

Myslím, že uctenie pamiatky paní Jiráskovej si zaslúži viac, než bulvár a bulvárne otázky, aj bez zviditeľňovania!

Larissa

Lucie Bílá mě zklamala. Už ten proslov na Slavíku byl moc. Tohle bylo od ní… pokrytecké!

Damiana

Já si hlavně myslím, že tato otázka patří na stránky diskuze bulvárních deníků.:-(

Natty*

Nemyslím si, že se tak slavná a úspěšná osobnost jako paní Lucie Bílá potřebuje na někom zviditelnit… Je „viditelná“ i bez toho a to ona určitě ví.

hanulka11

Myslím, že je to její věc .

terry

Možná to má zapotřebí spíš ten, s kým se objímá, než ona.

manon

Já se obávám, že některé celebrity se ze všho nejvíc bojí toho, že nebudou vidět. Být vidět je úkol dne. Včerejšího, dnešního, zítřejšího…