Avatar uživatele
Luckass

Myslíte si, že Lucie Bílá se chtěla na paní Jiráskové zviditelnit? viz. návštěvy s bulvárem u paní Jiráskové, Slavík…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4122 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iwrana

Myslím,že ano.Dost mě zklamala i tím,že vždycky strašně podporovala Klause a Zemana nemusela a ted,když Klaus končí,najednou se chce se Zemanem kámošit.Objímá se s ním,nechává se s ním fotit…Zapotřebí to nemá,ale dělá to.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
manon

Nevím, kdo má co zapotřebí, ale já si novináře a fotografy na návštěvy mých blízkých nemocných neberu…a když bych přbírala cenu, nebylo by vkusné do toho zatahovat mé blízké umírající. Je třeba tak strašlivě prezentovat opravdové přátelství?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Moc přesně nevím o co jde,pár informací jsem vyčetl z netu,ale už hodně dlouho mám pocit,že tato zpěvačka je ve skutečnosti neupřimná spolu s jejím extrovertním chováním.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Myslím, že Lucie Bílá nemá zapotřebí se více zviditelňovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

vždyť se zviditelňuje všude, tak proč ne i na paní Jiráskové ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
radce

Myslím, že Lucie Bílá je takový extrovert a upřímý člověk, že podobné praktiky a vůbec myšlenkové pochody jsou jí naprosto cizí…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Média si zas našly oběť a lid nad tím spekuluje.
Podstatné dle mne je, jak se každý z nás k tomu či onomu člověku choval a jak na něj vzpomíná. Ne každý touží o oficiálním rozloučení, kde někdy je to víc společenskou povinností než upřímným aktem.
Píši někdy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Myslím, že uctenie pamiatky paní Jiráskovej si zaslúži viac, než bulvár a bulvárne otázky, aj bez zviditeľňovania!

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Damiana Nahlásit

Avatar uživatele
Larissa

Lucie Bílá mě zklamala. Už ten proslov na Slavíku byl moc. Tohle bylo od ní… pokrytecké!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Já si hlavně myslím, že tato otázka patří na stránky diskuze bulvárních deníků.:-(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natty*

Nemyslím si, že se tak slavná a úspěšná osobnost jako paní Lucie Bílá potřebuje na někom zviditelnit… Je „viditelná“ i bez toho a to ona určitě ví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Myslím, že je to její věc .

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
terry

Možná to má zapotřebí spíš ten, s kým se objímá, než ona.

před 4122 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Já se obávám, že některé celebrity se ze všho nejvíc bojí toho, že nebudou vidět. Být vidět je úkol dne. Včerejšího, dnešního, zítřejšího…

před 4122 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek