kajda

Myslíte si, že je pozdě začít s florbalem když je mi 14?

Jestli není na to už pozdě..

Odpovědi
ZelenáŽirafa

Samozřejmě, že ne! Pokud tě to baví, něco takového bys vůbec neměla řešit :)

Martuse011

Naše profesorka začala v 50 ;D

LucieBlat

Určitě není! Nikdy není pozdě na něco, co tě baví ;)

mrsbiebers

NEní sá sice nechápu co na tomto sportu máte ale není pozdě :D

Katie

Rozhodně ne také sem začala ve 14 a ted...... ted půlka našeho týmu hraje za přední české extraligové kluby, je to ale dřina není to tak že přijdeš jednou na trénink a tím to zvadlo musíš tomu věnovat i volný čas i kdyby jsi měla talent tak ten samotný nestačí všechno je to podloženo ohromnou dřinou a vůlí každopádně to zkus a přeji hodně štěstí. P.S.: ale je také možné že ve čtrnanásti tě priřadí k dorostenkám a některé týmy bohužel berou jen do této kategorie a tuto kategorii už nepřímají, ale ty doufám takovou smůlu mýt nebudeš

STUDENTKAEVA

No pozde asi neni,ale budes to mit asi velmi optizne…pro priste zacit driv