Kristyna2304

Je dobré začít s biatlonem?

Dobrý den, od svých 4 let jsem chodila do hodin moderního tance. Dnes je mi 16 let a před dvěma/třemi lety jsem tancování nechala. Jednak kvůli škole, tak i kvůli dalším méně podstatným věcem.

Dnes mi nějaký ten pohyb chybí, tak jsem začala přemýšlet co by mě tak mohlo bavit. Naprosto mě nadchl biatlon a již delší dobu bych ho chtěla začít provozovat. Na běžkách nejsem žádný přeborník, ale jezdit umím a střílela jsem leda tak na pouti. :) Ale sport bych dělala spíše pro zábavu a pro dobrý pocit, že se hýbu a jen nesedím doma na zadku.

To by nebyl takový problém, jako to, že nejbližší klub je v Praze, tedy asi 30km daleko a rodiče mi to sice nerozmlouvají, ale upozorňují mě, že tady mám především školu, kterou bych řekla zvládám bez větších problémů. Ovšem já když se do něčeho zakousnu, jen těžko to pouštím. :) Tím chci říct, že mě to prostě strašně láká a při nejmenším bych to chtěla alespoň zkusit.

Chtěla bych slyšet názor i někoho nezávislého, děkuji

Odpovědi
Mattama

A proč bys to nemohla alespoň zkusit? :) Třeba tě to bude bavit, třeba ne. Možná ti to půjde samo, možná zjistíš, jak je to namáhavé, a necháš toho…
Od mala jsem byla vedena k tomu vyzkoušet si toho co nejvíc a dělat pak to, co mě nejvíc zaujme… Já bych do toho šla ;)
Koukej ale i na finanční stránku a i na tu školu.
Držím palce :)

gecco

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muzu-zacit-s-biatlonem-v-15-ti

…„Chtěla bych slyšet názor i někoho nezávislého“…
😁
z nás tady tě nikdo nezná – takže jsme zcela nezávislí úplně všichni…
😁

ReHu

Je dobré dělat jakýkoli sport.
Spíš promysli, jak to budeš zvládat časově a taky jak často chceš trénovat. 30 km není zrovna málo na dojíždění aspoň 3× týdně po škole. Bude to i něco stát.

monica.k

Jak už tady několik lidí zmínilo, zkus to a uvidíš jak to bude pro tebe náročné.
gecco už mě ty vaše poznámky unavují, ne všichni máme dokonale zpracované otázky. Jelikož netrávíme na odpovedi.cz většinu svého času jako vy. To jsou takový ty lidi co jsou na této stránce dlouho a dělají ze sebe něco víc.. Vy ještě k tomu vše kritizujete.
(omlouvám se za odbočení od tématu)

gecco

Monica.k → čas trávený na Odpovědích nesouvisí se schopností pořemýšlet a – případně, myšlenku zformulovat – jinak bys mohla Odpovědi použít pro vyléčení své psyché…
🙂
Takže jen pro tvé info:

  • Londýn je o cca 20 % větší, než okres Tábor (okres!! – ne město) a žije tam cca 80× více obyvatel, než v okrese Tábor
  • dotaz na drogerii v Paříži jsi, pravda, vylepšila ´požadavkem´, aby byla poblíž Eiffelovky

___
V obou případech bych ti ale podoručil pídit se po ´věcech´, které jsou pro daná města jedinečné – a ne po drogerii či hadérkách, jež koupíš v každém druhém super-hyper…
___
Holka, až ty (a jestli) zmoudříš, tobě – i tvému okolí, se děsně uleví…
😁