Rokio

Myjete si svoje nádobí každý den (otázka pro muže)?

Já ano. Vyjímkou snad je jedině stanování.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Gus_Fring

ne

Já používám myčku.

Další odpovědi
Kepler

ne

paul1

až na vyjímky ano

PepasAvalonu

ano

Muži na to myslí pořád. I když ne třeba přímo na „něj“, tak myslí třeba na „to“. Vědomě i podvědomě a dělají to i ženy. Vždyť skoro všechno (vážně všechno) se točí okolo sexu.
Pokud jde o kuchyňské nádobí, tak na to dobrovolně nemyslí snad nikdo. 😛

autacek

jiná odpověď

dokonce po každém použití, kdy to jen jde

Kelt

jiná odpověď

Co zůstane v kuchyni, ano. Hrnek na kávu třeba po třech dnech umyju.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

seraphico

Aneb rozdíl mezi nádobím a nádobíčkem :D

Gus_Fring

seraphico: Doteď mi není jasné, co Rokio přesně myslel. :D

Rokio

Gus_Fring: To byl záměr. Vymyslel jsem dvojsmysl.

seraphico

Takže jasné porušení kodexu. Za to je tady trest smrti :D

„Pokládejte svoje otázky přesně, ale buďte i dostatečně popisní, aby ostatní pochopili na co se ptáte. Správná gramatika a psaní bez překlepů pomohou lidem najít vaše otázky. Pokud uživatelé pochopí, na co se přesně ptáte, tak obdržíte kvalitnější odpovědi.“

https://www.od­povedi.cz/kodex

Gus_Fring

Rokio: Ok, promiň.

PepasAvalonu

Spíš použil. Hádám, že jsi ho nevymyslel. 😛

Rokio

V tom případě jsem tento dvojsmysl vymyslel nezávisle na původním autorovi. Odnikud jsem si ho nepřečetl, ani jsem ho nikde neslyšel.

PepasAvalonu

Nikdo tě za „plagiátorství“ neudá. :D Patenty na dvojsmysly stejně neexustují.

Gus_Fring

Doufám, že má odpověd byla výstižná na takto jasně a srozumitelně položenou otázku.