Vicki

Myčka na nádobí

Proč mi bliká ukazatel dávkování soli,když sůl jsem doplnila dle návodu?Sůl by měla vydržet 3 měsíce ale mne indikátor stavu soli bliká už po jednom mytí.Děkuji.
Doplňuji:
Myčka je nová a postupovala jsem dle návodu.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

A opravdu jsi dala sůl do té správné přihrádky? Je ta sůl taková jako jsi tam dávala dříve, kdy to neblikalo? Možná jiný výrobek, úprava atd. a myčka to buď spotřebuje hned nebo to špatně vyhodnotí.

Tak reklamovat, protože to není normální.