vegan

Muzu zalovat skolu za to, ze nepodava zakum veganskou stravu ?

Zaci si mohou denne vybirat mezi dvema obedy, ale zadny z nich neni vegansky. Diky tomu trpim ve skole hlady, hur se soustredim (cimz se mi zhorsuje prospech) . Myslite si, ze je mozne pozadat skolu aby 1 chod byl vegansky a druhy normalni, misto 2 normalnich ? Vim, vybiravy spoluzaci me budou asi nesnaset, ale i vegan musi jist…

snad se toto da resit o prazdnich…

Nejlepší odpověď
zzzzz

Školu žalovat můžeš, ale soud prohraješ:-)))
Můžeš si přinést jídlo z domu, nebo si ho objednat z nějaké veganské restaurace:-)) Taky můžeš zajít na pastvu 😁

Další odpovědi
Mapel

Škola není povinna zajistit jídlo. Jenom jídelnou vyšla vstříc potřebám žákům. Škola je povinna učit. Není to stravovací zařízení.

arygnoc

áno, môžete.

len tak mimochodom, nechcete radšej prejsť na pránickú výživu – breathariánstvo?
aspoň by ste prestal ubližovaž chudinkám rastlinám, ktoré takto vystavujete stresu z obáv, že ich zhlcete.
no a tak za mesiac-dva k súdu by ani nemuselo dôjsť, aspoň by ste vaše obľúbené rastlinky spoznal aj odspodu.

:-Q

anonym

A nechcete také žalovat, že nemá bezlepkovou stravu, bez-ořechovou, bez-…? Poněvadž to by mohl každý, kdo nemůže/nechce jíst nějaké určité složky… Vlastně por nežalovat samotná zvířata za to, že mají maso?

mosoj

Přibrzděte s těma žalobama, je to trapné.

Za chvilku se budou podávat žaloby na někoho, jenom proto, že se na něj musím dívat ?

tencosepta

Neprskej. Školní jídelna nemá povinnost, jakožto žádná jídelna, zajišťovat stravu pro pseudostravníky jako např. vegani, vegetariáni, koprofágové atd. Soudem to řešit můžeš, ale očekávej akorát vyhozené peníze.

anonym

A to jsi zdravý člověk. Představ si, že tím hnusem krmí i lidi v nemocnici, i lidi po operaci!! Někde s sebou řízneš a když mš tu smůlu, že žiješ sám, zakydaj ti organismus tím hnusem a z nemocnice odejdeš víc nemocný, než když jsi tam přišel. Ve školách krmí děti nesmyslama, všechno jídlo je umělý, nebo sušený.. brambory, omáčky, polívky, všechno pití slazený,barvený a pak se všichni diví, že jsou pořád nemocní…Dokud na to nepříjdou, budeme s sebou tahat svoje jídlo. Radši budu mít hlad, než hnít zaživa.

marci1

Pokud se nestravuješ jako většina lidí, zbývá Ti nosit si připravené veganské jídlo sebou do školy. 🙂

Hlada

S duševní poruchou je lépe obrátit se na psychiatra než advokáta.

cochee

Jasněže můžeš, stejně jako můžeš žalovat svoji matku za to, že tě porodila, nebo Barracka Obamu za to, že se dloube v nose, když je sám…