Avatar uživatele
VeRe1983

Můžu si vyrobit vlastní volební lístek?

Do druhého kola senátních voleb u nás bohužel postoupili naprostí trotlové, volba jednoho či druhého je jako pěstí do zubů anebo na solár. Nechci k volbám nejít. Napadla mě možnost bílého lístku, anebo trošku trollingu, že si vyrobím vlastní volební lístek, který bude s fiktivním kandidátem za fiktivní uskupení s fiktivním číslem. Je to legální, ve smyslu nějakého maření průběhu voleb? Anebo je to úplně to samé, jako kdybych vhodil bílý lístek anebo na něj napsal ,,trhněte si"? :) Díky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? seraphico před 1307 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
nyjono

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ne.
Bude neplatný a jak píšeš, jako bys napsal trhněte si.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?VeRe1983 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Na originálu je i kulaté razítko se státním znakem, pokud si ho tam také vytiskneš, tak by to možná mohl být problém.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
VeRe1983

Takže je to úplně stejné a nedopustím se nějakého maření průběhu voleb či jiného trestného činu z důvodu, že ten lístek bude podobný? Protože když trolling, chci si dát záležet :).

před 1307 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Schluker

Volba je tajna, takze by ani nemelo byt mozne dohledat vas, jakozto konkretniho trolla.

před 1307 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
VeRe1983

Tak já sedím v komisi, volím v tom okrsku a samozřejmě mě napadlo, že bych kandidoval sebe v nějaké profesi typu ,,kosmonaut" :). No a kulaté razítko tam nedám, nemám kde bych ho vzal.

před 1307 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek