I am devil

Můžu se zeptat na rychlo myslíte že se k sobě hodí meruňková(loso­sovitá) a červená barva ?? Děkuji ;)

Nejlepší odpověď
anonym

Záleží na tom,v jaké to chceš uplatnit kombinaci,ale všeobecně se tyto barvy(lososová a červená) moc nehodí. Lososovámůže být různě výrazná a intenzivní a červených barev je tolik odstínů a tónů,že pokud je člověk neuvidí ve skutečnosti,tak nelze radit.Já bych do toho nešla…:D

Další odpovědi
Toruk

Meruňková má v sobě červenou, tak jsou příbuzné a příbuzné barvy se k sobě hodí. Na druhou stranu jsou rozdílně intenzivní, červená je mnohem intenzivnější; ne vždy je vhodné rozdílné intenzity, nebo teploty míchat. Záleží na účelu.

hanulka11

no......bude to dost řádivé

anonym

Škoda, že jsi otázku zavřela. Snad ale najdeš odpověď alespoň tady. V Kosově Hoře si červeno – oranžově vymalovala pokoj dcera kamarádky. Nevypadalo to špatně, ale protože měla i strop červený, měla jsem tam stísněný pocit a připadala jsem si tam jako v pekle. Prostě to nebylo příjemné prostředí. Ta losososvá byla hezká barva, ale kombinovat ji s červenou je opravdu velmi zapeklité. Pokud je to také o malování v bytě, raději to pořádně zvaž. Nemaluje se každý rok a cítit se potom nesvá, to vážně za to nestojí.