Avatar uživatele
I am devil

Můžu se zeptat na rychlo myslíte že se k sobě hodí meruňková(loso­sovitá) a červená barva ?? Děkuji ;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4275 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Záleží na tom,v jaké to chceš uplatnit kombinaci,ale všeobecně se tyto barvy(lososová a červená) moc nehodí. Lososovámůže být různě výrazná a intenzivní a červených barev je tolik odstínů a tónů,že pokud je člověk neuvidí ve skutečnosti,tak nelze radit.Já bych do toho nešla…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Toruk

Odpoveď byla označena jako užitečná

Meruňková má v sobě červenou, tak jsou příbuzné a příbuzné barvy se k sobě hodí. Na druhou stranu jsou rozdílně intenzivní, červená je mnohem intenzivnější; ne vždy je vhodné rozdílné intenzity, nebo teploty míchat. Záleží na účelu.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?I am devil Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

no......bude to dost řádivé

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Škoda, že jsi otázku zavřela. Snad ale najdeš odpověď alespoň tady. V Kosově Hoře si červeno – oranžově vymalovala pokoj dcera kamarádky. Nevypadalo to špatně, ale protože měla i strop červený, měla jsem tam stísněný pocit a připadala jsem si tam jako v pekle. Prostě to nebylo příjemné prostředí. Ta losososvá byla hezká barva, ale kombinovat ji s červenou je opravdu velmi zapeklité. Pokud je to také o malování v bytě, raději to pořádně zvaž. Nemaluje se každý rok a cítit se potom nesvá, to vážně za to nestojí.

před 4275 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek